Röportaj metinleri

Gölge yazarınız iş başında!

Hız çağındayız ve iletişim dünyası bu çağa en hızlı ayak uydurmak zorunda olan alanlardan biri. Sizinle veya hizmet verdiğiniz yöneticiyle yapılacak söyleşilerin içeriğini doğru belirliyor ve hedef mesajlarınızı doğru aktarıyor olmalısınız.

Bu servis farklı ihtiyaçlara göre şekilenlendirilebilir;
– Yüzyüze röportajlarda: Röportaj sorularını önceden isteyerek, hazırlık yapmanıza destek olur ve yüzyüze röportajlarda kendinizi rahat hissetmenizi sağlarız.
– Yazılı röportajlarda: Sizden alacağımız kilit bilgiler ve tercihe göre yapılacak yüzyüze veya telefonla görüşmenin ardından, sorulara verdiğiniz yanıtları sizin adınıza redakte eder, derleriz.

Kusursuz bir röportajınızın yayınlanması, gölge yazarınız için en önemli bir başarı ölçüsüdür.

Konuşma metinleri

Bir bayi toplantısı veya şirket içi bir motivasyon konuşması… Ne söylemek istiyorsunuz? En önemli mesajınız nedir? Konuştuğunuz topluluğu götürmeye çalıştığınız yer neresi? Gülümseten bir konuşma mı olsun bu, gelecek yılın satışları için ateşleyici bir etkisi mi olsun? Biz ana bilgileri sizden alır ve hayal ettiğiniz konsepte en yakın konuşma metnini sizin için hazırlarız. Sıradan olmayan, basmakalıp sözcüklerden uzak, vizyonunuzu en etkili biçimde ortaya koyabilecek sözcükler, hazırlık yapmanız ve egzersizleriniz için zamanında elinizde olur.

Üst

İçerik ihtiyaçlarınız için: bilgi@yazanolsa.com

Özgeçmişten basın bültenine, konuşma metinlerinden portal içeriklerine kadar